11.Urodzinowy Torcik na blogu Świry Rękodzieła

Witam Was serdecznie. Dzisiaj post o  blogu Świry Rękodzieła, który obchodzi swoją pierwszą rocznicę. Jest urodzinowy torcik ze świeczką , są prezenty od dziewczyn które inspirują i zachęcają nas do tworzenia prac, ułatwiając nam kontakt ze sobą poprzez livy na fb. Dziewczyny świętując zapraszają do zabawy w hop -  bloga, która zaczyna się na  blogu Świry Rękodzieła, jeśli macie ochotę to tam zajrzyjcie, poskaczcie po blogach projektantek i ułóżcie wierszyk z wersów podanych w ich postach.
Ja na ich bloga trafiłam pod koniec zeszłego roku, cieszę się , że mogę brać udział w livach, warsztatach, uczyć się czegoś nowego, chociaż nie nadążam za nimi  - tak pędzą do przodu. Dziękuję Wam serdecznie za odwiedziny i komentarze na moim blogu. 
Życzę całej ekipie Świrów jeszcze wielu cudownych, pięknie twórczych latek i niekończących się pomysłow na rozwój bloga. Pozdrawiam Was Wszystkich, a chętnych do zabawy zapraszam na blog Świry Rękodzieła po wierszyk, który brzmi tak:" Uśmiechnięte nasze minki    
świętujemy urodzinki.
Tyle przez ten rok się działo,
więc powiedzieć trzeba śmiało,
że ekipa super była,
pomysłami nas raczyła.
Mija roczek, DZIĘKUJEMY
ale jeszcze więcej chcemy.
Wspólnie krzyczmy więc : Do dzieła !
Wiwat Świry Rękodzieła "


Komentarze

 1. Oj kolejka będzie długa :) powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agusia będzie kolejka długa, ale torcik jest podzielny i życzę wzajemnie powodzenia w zabawie.:)

   Usuń
 2. Halinko, cieszę się, że trafiłaś do nas :) staramy się prężnie działać, aby wszsytkim dogodzić ;) dziękuejmy za Twój czynny udział w naszych livach, za Twoją obecność, za wszsytko! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia, spotkamy się przy dzieleniu torcika ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Halinko, bardzo dziękujemy za ten wpis i Twój udział w naszych urodzinkach :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również dziękuję za możliwość brania udziału w Waszych urodzinach.:)

   Usuń

Prześlij komentarz