1. Najlepsze życzeniaWitam wszystkich

Wreszcie zdecydowałam się na założenie bloga, w którym chcę podzielić się swoimi emocjami. Tworzenie kartek z tak pięknych papierów, to jak wejście do krainy bajek, gdzie każda kartka szepcze swoją opowieść. Tworzona z myślą o kimś bliskim, wyzwala w nas całe pokłady miłości i wdzięczności.
Pierwszy post, pierwsza karteczka dla Wszystkich Mam, z papieru Lemoncraft House of Roses, zamówionych w sklepiku Zielonekoty - dziękuję za gratisy.

Pracę zgłaszam do wyzwania studio75.


Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam.


Komentarze

 1. Karteczka bardzo ładna. Ciekawie skomponowana i starannie wykonana. Grafika w centrum bardzo ładna. Czyli bardzo udany debiut w blogowym świecie.
  Życzę weny twórczej, powodzenia w wyzwaniach w których weźmiesz udział , wielu radości z prowadzenia bloga oraz nawiązywania nowych, ciekawych znajomości.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za odwiedziny i komentarz, jak na razie bardzo mi to opornie idzie.Ale z każdym dniem uczę się czegoś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powoli i cierpliwie stawiając kroki w nowym obszarze dasz radę. Ja też bloga budowałam samodzielnie, bez niczyjej pomocy metodą prób i błędów. A potem zobaczysz jaka to przyjemność.
  Służę pomocą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny debiut! Wspaniała warstwowa kartka z uroczą grafiką :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj w naszym blogowym światku :) Początki są zawsze trudne ale do przejścia. Najważniejsze że odważyłaś się założyć bloga a reszta sama przyjdzie. Życzę wieku sukcesów i wytrwałości. Kartka bardzo udana, tylko tak dalej :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj w blogowym świecie. Świetną kartkę wykonałaś

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjny debiut z przytupem! Karteczka piękna, klimatyczna i bardzo ciepła. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz